Casa Maktsil Hotel
Goście przebywający w Casa Maktsil Hotel Tulum mogą zaparkować samochód w pobliżu.
Cenote Car Wash jest zaledwie w 3 km, a Cenote Tortuga znajduje się 10 min samochodem od tego hotelu. Cenote Zacil-Ha leży zaledwie w 2 km stąd. Do lotniska Playa del Carmen można dojechać samochodem w ciągu 60 min.
Do dyspozycji Gości patio i miejsce do jedzenia. Do dyspozycji jest również kuchnia, wyposażona w lodówkę i przybory kuchenne.
- Lotniska
- Lotnisko Playa del Carmen73 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Do dyspozycji gości w pokoju
- Kącik dzienny
- Patio
- Stół
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🚗
Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd w Casa Maktsil Hotel?
Goście Casa Maktsil Hotel mogą zaparkować swój pojazd na bezpłatnym parkingu. - 💵
Jaka jest cena pokoju w Casa Maktsil?
Średnia cena pokoju w Casa Maktsil to 28 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu. - ✈
Gdzie jest najbliższe lotnisko do Casa Maktsil Hotel Tulum?
Lotnisko Playa del Carmen i Casa Maktsil są oddzielone odległością 75 km. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w Casa Maktsil Hotel?
Goście Casa Maktsil Hotel muszą wymeldować się o 13:00.